WWW.GINWEB.PL

Serwis stworzony dla firmy BAYER, umożliwiający szybkie znalezienie ginekologa w swojej okolicy. Na stronie znajduje się bezbłędna wyszukiwarka oraz szereg wartościowych informacji i porad dotyczących antykoncepcji. W bazie jest ponad 1000 gabinetów w 230 miejscowościach i liczba ta ciągle rośnie.

Więcej

PARAMOUNT CHANNEL HD

Pierwsza realizacja STETTINERA dla Paramount Channel HD. Była to strona konkursowa promująca wakacyjne hity filmowe. W czasie seansów w TV pojawiały się hasła, które należało wpisać w aplikacji. Osoby, które odpowiadały najkreatywniej na dodatkowe pytania wygrywały tablety iPad Air 2 Cell.

Więcej

DIET WATCH

Pierwsza na świecie aplikacja, która potrafi skutecznie zastąpić dietetyka. Na podstawie dostarczonych danych, zaawansowany algorytm tworzy plan dietetyczny, a następnie dostosowuje go do rzeczywistej aktywności fizycznej użytkownika.

Więcej

WWW.NIGELBARKER.TV

Strona internetowa stworzona na zamówienie samego Nigel'a Barker'a! Można tam obejrzeć fantastyczne zdjęcia, produkcje filmowe z różnych zakątków świata oraz przeczytać ciekawe newsy i informacje dotyczące życia Nigel'a. Strona powstała w technice RWD, dzięki czemu dostosowuje się do wymiaru każdego ekranu i urządzenia mobilnego.

Więcej

WWW.HONORNYC.COM

Strona internetowa stworzona dla firmy modowej z USA. Stworzyliśmy dla niej platformę e-commerce, opartą o rozwiązanie Magento. Strona wykorzystuje RWD - dzięki czemu działa na większości urządzeń mobilnych. Zapraszamy na zakupy na stronę www.honornyc.com

Więcej

WYSPA LEONA (MOBILE)

Fantastyczna aplikacja mobilna dla dzieci - działająca w systemach iOS i Android. Wyspa podzielona jest na 5 światów (Świat Logiki, Świat Przyrody itp.) i daje możliwość zagrania w emocjonujące gry edukacyjne takie jak: Owocomania, Gdzie jest Dino czy Astronauci. Dzieci mogą sterować sondą kosmiczną, poszukiwać zatopionych skarbów, odkrywać straszne dinozaury, układać owoce i cały czas pną się w górę rankingów. Aplikacja jest stale rozbudowywana o nowe gry.

Więcej

WARSAW SHORE - QWEEK QUIZ!

Aplikacja FB wspierająca program "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" - największą produkcję w historii MTV Polska (rekordowa oglądalność; sprzedaż programu do 7 innych państw). Widzowie najpierw oglądali odcinek na antenie MTV, a zaraz potem rozwiązywali dość trudny quiz i walczyli o atrakcyjne nagrody. Ponadto, osoba, która zebrała najwięcej punktów po 10 odcinkach - wygrała sesję zdjęciową z wybranym członkiem Ekipy.

Więcej

Przez ostatnie dwa lata zyskaliśmy zaufanie takich marek jak: Hortex, TomTom, MTV, VIVA, Nigel Barker, NBCUniversal, Japan Tobacco International, Bloomingdale’s, Satya Jewelry, Highline Stages. Oni pozwolili nam opowiedzieć swoje historie. Teraz chętnie opowiemy również Twoją.
Let us tell your story. ID&STORY.

Stettiner Id & Story

Przez ostatnie cztery lata zyskaliśmy zaufanie takich marek jak: Hortex, TomTom, MTV, VIVA, Nigel Barker, NBCUniversal, Japan Tobacco International, Bloomingdale’s, Satya Jewelry, Highline Stages, Bayer, Honor, IAI S.A. Oni pozwolili nam opowiedzieć swoje historie. Teraz chętnie opowiemy również Twoją.

LET US TALK


+48 609 537 406

STETTINER ID&STORY Strzałowska 21, 71-730 Szczecin, Poland

zobacz na mapie

Language: en