WWW.GINWEB.PL

Serwis stworzony dla firmy BAYER, umożliwiający szybkie znalezienie ginekologa w swojej okolicy. Na stronie znajduje się bezbłędna wyszukiwarka oraz szereg wartościowych informacji i porad dotyczących antykoncepcji. W bazie jest ponad 1000 gabinetów w 230 miejscowościach i liczba ta ciągle rośnie.

Więcej

PARAMOUNT CHANNEL HD

Pierwsza realizacja STETTINERA dla Paramount Channel HD. Była to strona konkursowa promująca wakacyjne hity filmowe. W czasie seansów w TV pojawiały się hasła, które należało wpisać w aplikacji. Osoby, które odpowiadały najkreatywniej na dodatkowe pytania wygrywały tablety iPad Air 2 Cell.

Więcej

DIET WATCH

Pierwsza na świecie aplikacja, która potrafi skutecznie zastąpić dietetyka. Na podstawie dostarczonych danych, zaawansowany algorytm tworzy plan dietetyczny, a następnie dostosowuje go do rzeczywistej aktywności fizycznej użytkownika.

Więcej

WWW.NIGELBARKER.TV

Strona internetowa stworzona na zamówienie samego Nigel'a Barker'a! Można tam obejrzeć fantastyczne zdjęcia, produkcje filmowe z różnych zakątków świata oraz przeczytać ciekawe newsy i informacje dotyczące życia Nigel'a. Strona powstała w technice RWD, dzięki czemu dostosowuje się do wymiaru każdego ekranu i urządzenia mobilnego.

Więcej

WWW.HONORNYC.COM

Strona internetowa stworzona dla firmy modowej z USA. Stworzyliśmy dla niej platformę e-commerce, opartą o rozwiązanie Magento. Strona wykorzystuje RWD - dzięki czemu działa na większości urządzeń mobilnych. Zapraszamy na zakupy na stronę www.honornyc.com

Więcej

WYSPA LEONA (MOBILE)

Fantastyczna aplikacja mobilna dla dzieci - działająca w systemach iOS i Android. Wyspa podzielona jest na 5 światów (Świat Logiki, Świat Przyrody itp.) i daje możliwość zagrania w emocjonujące gry edukacyjne takie jak: Owocomania, Gdzie jest Dino czy Astronauci. Dzieci mogą sterować sondą kosmiczną, poszukiwać zatopionych skarbów, odkrywać straszne dinozaury, układać owoce i cały czas pną się w górę rankingów. Aplikacja jest stale rozbudowywana o nowe gry.

Więcej

WARSAW SHORE - QWEEK QUIZ!

Aplikacja FB wspierająca program "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" - największą produkcję w historii MTV Polska (rekordowa oglądalność; sprzedaż programu do 7 innych państw). Widzowie najpierw oglądali odcinek na antenie MTV, a zaraz potem rozwiązywali dość trudny quiz i walczyli o atrakcyjne nagrody. Ponadto, osoba, która zebrała najwięcej punktów po 10 odcinkach - wygrała sesję zdjęciową z wybranym członkiem Ekipy.

Więcej

Przez ostatnie dwa lata zyskaliśmy zaufanie takich marek jak: Hortex, TomTom, MTV, VIVA, Nigel Barker, NBCUniversal, Japan Tobacco International, Bloomingdale’s, Satya Jewelry, Highline Stages. Oni pozwolili nam opowiedzieć swoje historie. Teraz chętnie opowiemy również Twoją.
Let us tell your story. ID&STORY.

Stettiner Id & Story

Przez ostatnie cztery lata zyskaliśmy zaufanie takich marek jak: Hortex, TomTom, MTV, VIVA, Nigel Barker, NBCUniversal, Japan Tobacco International, Bloomingdale’s, Satya Jewelry, Highline Stages, Bayer, Honor, IAI S.A. Oni pozwolili nam opowiedzieć swoje historie. Teraz chętnie opowiemy również Twoją.

LET US TALK


STETTINER ID&STORY

zobacz na mapie

Language: en